Barové kurzy & poradenství

PORADENSTVÍ

Naučte se rovnou, jak to dělají profíci.

Od myčů nádobí až po generální management
v několika nejlepších barech v Evropě. Odtud pramení zásoba našich zkušeností, které vám pomohou vyvarovat se chyb a vašemu podniku umožní pracovat rychle, chytře a efektivně.

• CO CHCEME?
Přece co nejdříve zhodnotit vámi vynaloženou energii i peníze

• JAK TO DOKÁŽEME?
Zařídíme vše od tvorby identity a designu interiéru, přes sestavení menu, výběru náležitého zboží a školení zaměstnanců (barmanů, baristů a číšníků), až po veškerou realizaci

POKUSY ZDRŽUJÍ

BAROVÉ KURZY

Naučte se to, co umí nejlepší barmani. Pokud si nevíte rady se školením personálu, popřípadě si přejete zlepšit znalosti své či vašeho týmu, nabízíme vám dvě varianty kurzů:

• ÚVOD DO UMĚNÍ PŘÍPRAVY KOKTEJLŮ je kurz, v němž pod vedením našich zkušených lektorů zažijete zajímavou, inovativní a interaktivní lekci přípravy koktejlů (určenou pro začínající barmany). Během cca tříhodinové lekce poznáte pravé poslání barmana, bude vám představen úvod do historie přípravy koktejlů, způsoby produkce základních druhů alkoholu, rozmanitost ingrediencí a metody přípravy koktejlu. Lekci zakončí míchání základních koktejlů, v nichž byste měli dokázat, že jste obsáhli základní potřebné vlastnosti provozovat tento překrásný, supernáročný, dobrodružný, nepředvídatelný a nejlepší obor na světě.)

• UMĚNÍ PŘÍPRAVY KOKTEJLŮ PRO POKROČILÉ je skutečně důkladný trénink barmanů, jenž vám v několika koncentrovaných lekcích v průběhu týdne či dvou (pomůže zbavit se případných chyb a zlozvyků, hlouběji obsáhnout zbožíznalství a podrobněji si osvojit recepturu a přípravu širšího spektra koktejlových možností).

Barstar Professional Solutions

Zahradnická 199/4, Brno, 60300

Kontakt

Filip Netušil +420 774948674
Petr Socha +420 732614589

info@barstarpro.cz

Máte dotaz? Kontaktujte nás!